Gabinet Stomatologiczny Warszawa, Stomatolog Warszawa
Stomatologia estetyczna
Leczenie kanałowe-endodoncja
Implantologia
Stomatologia dziecięca
Ortodoncja
Chirurgia stomatologiczna
Protetyka
Cyfrowa diagnostyka RTG
Leczenie bez bólu
Leczenie bez lęku

Leczenie kobiet w ciąży

Profilaktyka
Wybielanie zębów
 

Odwiedź nasze profile
na Facebooku i Google+

Facebook    Google+

 

 

 

 

 

Lek. stom. Dorota Chojnacka

Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej z 1995 roku. Po studiach pracowała jako asystent następnie wykładowca w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej IS AM w Warszawie.
W roku 1998 uzyskała tytuł Specjalisty I stopnia w dziedzinie Stomatologii Ogólnej...  więcej >

 

Dyplomy >
 

Lekarze

 

Lek. stom. Iwona Gajewska
 

Studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończyła w 1996 roku i uzyskała tytuł lekarza stomatologa. Szczególnie interesuje się zagadnieniami współczesnej protetyki (w tym u pacjentów z bezzębiem oraz protetyką na implantach), stomatologii estetycznej i stomatologii zachowawczej. Ponadto, od 2006 r. specjalizuje się w leczeniu endodontycznym, zwłaszcza przypadków trudnych i skomplikowanych – złamane narzędzie w kanale, perforacje, opracowanie niedrożnych kanałów. Umiejętności doskonali na licznych kursach i sympozjach naukowych. Jej podejście do pacjentów cechuje naturalna otwartość, skrupulatność i precyzja w wykonywaniu procedur leczniczych.
Z gabinetem Dentart związana od 2006 roku.
 

Dyplomy >

Lek. stom. Karolina Pacierpnik-Wojtaszek
 

Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2002 roku na Akademii Medycznej we Wrocławiu.
W swojej pracy ceni sobie kontakt z pacjentami a szczególnie tymi najmłodszymi. Swoją cierpliwością i podejściem do najmłodszych pacjentów sprawia, że dzieci nie boją się stomatologa. Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej i zachowawczej.
Z gabinetem Dentart związana od 2008 roku.

 

Dyplomy >

Maria Izworska
 

Maria Izworska, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi . Tytuł lekarz stomatolog uzyskała w 2002r.
W latach 2010-2014 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu po którym zdała egzamin uzyskując tytuł specjalista protetyki stomatologicznej.
Wykonuje odbudowy zarówno pojedynczych braków zębowych jak i rozległe rekonstrukcje zgryzu z równoczesną odbudową morfologii wielu zębów. Wykonuje leczenie protetyczne, estetyczne oraz zachowawcze z endodoncją pod mikroskopem.

 

Ewa Sobowska
 

Ewa Sobowska jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, stomatologii estetycznej, protetyce oraz endodoncji mikroskopowej. W swojej praktyce kieruje się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej. Chcąc zagwarantować najwyższy poziom przeprowadzanych zabiegów, w swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach. W pracy z pacjentem kładzie duży nacisk na dokładność, staranność oraz estetykę wykonywanych prac.

 

Dyplomy >

 

Lek. stom. Artur Lewandowski
 

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie z 2000 roku. Specjalizuje się w chirurgii i implantologii. W swojej pracy kieruje się precyzją i delikatnością.

 

 

Piotr Wolny
 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, staż odbywał w Przychodni Lekarskiej Wojskowej Akademii Technicznej. Skupia się na 
rozwoju osobistym w zakresie swoich zainteresowań, czyli endodoncji, protetyce oraz stomatologii estetycznej. Wiedzę zdobytą podczas szkoleń i kursów przekłada na doświadczenie, profesjonalnie traktując każdy przypadek. Na pierwszym miejscu stawia kontakt z pacjentem i kompleksowe podejście do jego problemów.
Po pracy i pracy w domu, interesuje się mediewistyczną odmianą fantasy,
a zima kojarzy mu się z jednym słowem - snowboard, w każdej postaci i dawce.
 

 

Piotr Koperski
 

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W codziennej praktyce zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz stomatologią dziecięcą (również leczeniem w znieczuleniu ogólnym). Uczestnik wielu kursów, przede wszystkim z dziedziny endodoncji, która stała się jego pasją jeszcze w trakcie studiów. Ceni dobrą atmosferę w gabinecie, wiele czasu poświęca na dokładne wytłumaczenie przebiegu leczenia pacjentowi. Kładzie szczególny nacisk na leczenie interdyscyplinarne, oparte na nowoczesnej diagnostyce i najnowszej wiedzy medycznej potwierdzonej badaniami naukowymi. Prywatnie miłośnik sportu, oraz gier komputerowych.
 

 

Katarzyna Hir-Koperska
 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Laureatka stypendium naukowego Rektora UMB. W codziennej pracy zajmuje się stomatologią zachowawczą, estetyczną oraz dziecięcą. W sposób zrozumiały stara się wyjaśniać planowane zabiegi oraz zapewniać bezbolesną i komfortową wizytę. Ogromną satysfakcję znajduje w wizytach najmłodszych Pacjentów. Poprzez regularne uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach stale podnosi swoje kwalifikacje, aby móc pomagać pacjentom według najlepszych standardów. Aktualnie w trakcie specjalizacji z ortodoncji w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Prywatnie pasjonatka dobrej kuchni, literatury i muzyki.
 

 

Oktawian Buczek
 

Lekarz stomatolog Oktawian Buczek zajmuje się leczeniem ortodontycznym dorosłych i dzieci. W praktyce stosuje aktualne techniki ortodontyczne. Korzysta m.in. z zamków ortodontycznych najnowszych generacji oraz mini-implantów ortodontycznych. 
Oktawian Buczek jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. Doktorant w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 
Jest członkiem Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego (EOS). Autor wielu prac naukowych, prezentowanych i wyróżnionych na międzynarodowych i ogólnopolskich kongresach, takich jak: 90th Congress of the European Orthodontic Society, 12 Kongres Stomatologów Polskich w Krakowie, Warsaw International Medical Congress for Young Scientists i XVIII Konferencja Naukowa Studentów Stomatologii im. Michała Kłopotowskiego w Łodzi.
Oktawian Buczek nieprzerwanie poszerza swoją wiedzę z dziedziny ortodoncji, uczestnicząc w licznych kongresach i sympozjach naukowych.
 

Certyfikaty:
1. Mini-implanty jako wzmocnienie zakotwienia
2. Zgryzy otwarte – diagnostyka i leczenie
3. Progressive Orthodontic Seminars – cykl 12 seminariów
4. Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych przy zastosowaniu aparatu łuku
    prostego
5. 90. Kongres Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego
6. Planowanie leczenia ortodontycznego
7. Cefalometria, kurs praktyczny
8. Łuki podniebienne i inne aparaty grubołukowe
9. Stałe aparaty ortodontyczne - seminarium wprowadzające

 

Beata Wyrębek
 

Dr n med. Beata Wyrębek Ukończyła Gdański Uniwersytet Medyczny na kierunku lekarsko-dentystycznym Wydziału Lekarskiego otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Kilka lat pracowała w Zakładzie Chorób Błony Śluzowej i Przyzębia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadziła badania dotyczące problemów śluzówkowo-dziąsłowych. W grudniu 2018 obroniła Pracę Doktorską z periodontologii, uzyskując tytułu Doktora Nauk Medycznych.
Jest w trakcie specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej, Chirurgii Jamy Ustnej i Implantologii Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie. Uczestniczy w licznych szkoleniach, kursach oraz konferencjach stomatologicznych. Cechuje się kompleksowym podejściem do leczenia każdego pacjenta z uwzględnieniem funkcji i estetyki uśmiechu oraz całej twarzy.
 

 

Asystentki

 

Katarzyna Leszczewska

Higienistka, Szefowa personelu średniego

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na wydziale Położnictwa oraz Wyższej Szkoły Nauk o zdrowiu Masoviense Wydziału Zdrowie Publiczne o specjalizacji higiena stomatologiczna. Bardzo energiczna i pracowita. Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi znacznie ułatwia jej pracę w gabinecie. Z gabinetem związana od 2005 roku

 

Dyplomy >

Danuta Ponichtera
 

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na wydziale położnictwa. Zawsze miła, uśmiechnięta posiadająca dobry kontakt z pacjentami. Swą dużą wiedzę i doświadczenie stara się jak najlepiej wykorzystać w swojej pracy.
Z gabinetem Dentart związana od 2005 roku.

 

Dyplomy >

Jowita Korpysz-Pękalska

 

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na wydziale położnictwa. Dokładność i pracowitość to główne kryteria, które kierują nią w pracy w gabinecie Dentart. W ludziach ceni sobie szczerość i poczucie humoru.
Z gabinetem Dentart związana od 2006 roku

 

Dyplomy >

mgr Dorota Bogusz


Dyplomowana higienistka. Absolwentka Medycznej Szkoły Policealnej nr 3 w Warszawie na kierunku higieny stomatologicznej. Ukończyła także Wyższą Szkołę Gospodarowania Nieruchomościami zdobywając tytuł magistra. Jednak praca z pacjentem daje jej wiele satysfakcji w związku z czym swoje życie zawodowe związała z higieną stomatologiczną. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe, swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w kursach, szkoleniach i kongresach. W pracy ceni sobie dokładność i profesjonalizm. Wspiera leczenie pacjentów periodontologicznych.

 

Higienistki

 

Małgorzata Jabłońska

Higienistka

Z wykształcenia technik ekonomista i technik administracji. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu Collegium Masoviense, wydziału Zdrowie Publiczne o specjalizacji higiena stomatologiczna. W pracy zawodowej ceni sobie zaangażowanie i dokładność wykonywanych obowiązków. Z gabinetem Dentart związana od 2009 roku.

Dyplomy >Elżbieta Sroka


Absolwentka Studium Medycznego we Wrocławiu na kierunkach higieny stomatologicznej i techniki dentystycznej. Ma wieloletnie doświadczenie w zawodzie, cechuje ją dokładność i dobry kontakt z pacjentem.
 

Recepcja

 

Ewelina Popielarz


Ukończyła Wyższą Szkołę Menadżerską w Warszawie na wydziale Prawa i Administracji. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia z Doskonałej Obsługi Pacjenta. W pracy ceni sobie współpracę i zaangażowanie. Lubi sport i spacery.
 

Aleksandra Kilanowska


Absolwentka studiów amerykanistycznych Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Kulturoznawstwo Ameryki Łacińskiej i Karaibów. W pracy ceni świetną atmosferę oraz możliwość kontaktu z ludźmi. Prywatnie lubi kuchnię meksykańską i długie spacery z psami.
 

Marcin Matusiak


W codziennej pracy zawsze stara się by dotychczasowe doświadczenie przełożyło się na zadowolenie pacjentów. Przy czym, najbardziej motywuje go uśmiech na twarzy każdego Pacjenta, z zadowolonego z udzielonej pomocy stomatologicznej w Gabinecie. Prywatnie, miłośnik kolarstwa i zapalony modelarz.

 

napisz e-mail