Gabinet Stomatologiczny Warszawa, Stomatolog Warszawa
Stomatologia estetyczna
Leczenie kanałowe-endodoncja
Implantologia
Stomatologia dziecięca
Ortodoncja
Chirurgia stomatologiczna
Protetyka
Cyfrowa diagnostyka RTG
Leczenie bez bólu
Leczenie bez lęku

Leczenie kobiet w ciąży

Profilaktyka
Wybielanie zębów
 

Odwiedź nasze profile
na Facebooku i Google+

Facebook    Google+

 

 

 

 

 

Lek. stom. Dorota Chojnacka

Jest absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej z 1995 roku. Po studiach pracowała jako asystent następnie wykładowca w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej IS AM w Warszawie.
W roku 1998 uzyskała tytuł Specjalisty I stopnia w dziedzinie Stomatologii Ogólnej...  więcej >

 

Dyplomy >
 

Lekarze

 

Lek. stom. Ewa Pulik

Dyplom lekarza uzyskała w 2003 roku na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. W czasie studiów szczególnie zainteresowała ją endodoncja. Swoje umiejętności rozwija także w stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyce. W związku z potrzebą przygotowania ortodontycznego pacjentów do dużych prac estetycznych, zaczęła poszerzać także swoją wiedzę w dziedzinie ortodoncji, tak aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty upiększania uśmiechów pacjentów.
Uczestnicząc w tematycznych szkoleniach, sympozjach i kursach stale poszerza i aktualizuje zdobytą wiedzę, którą wdraża w codziennej praktyce. Do pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem. Stawia na wysoką jakość usług oraz zadowolenie i komfort Pacjentów, dlatego zabiegi wykonuje bezboleśnie, precyzyjnie i z dużym spokojem.
Z gabinetem Dentart związana od 2006 roku.

 

Dyplomy >
 

Lek. stom. Iwona Gajewska
 

Studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie ukończyła w 1996 roku i uzyskała tytuł lekarza stomatologa. Szczególnie interesuje się zagadnieniami współczesnej protetyki (w tym u pacjentów z bezzębiem oraz protetyką na implantach), stomatologii estetycznej i stomatologii zachowawczej. Ponadto, od 2006 r. specjalizuje się w leczeniu endodontycznym, zwłaszcza przypadków trudnych i skomplikowanych – złamane narzędzie w kanale, perforacje, opracowanie niedrożnych kanałów. Umiejętności doskonali na licznych kursach i sympozjach naukowych. Jej podejście do pacjentów cechuje naturalna otwartość, skrupulatność i precyzja w wykonywaniu procedur leczniczych.
Z gabinetem Dentart związana od 2006 roku.
 

Dyplomy >

Lek. stom. Karolina Pacierpnik-Wojtaszek
 

Dyplom lekarza stomatologa uzyskała w 2002 roku na Akademii Medycznej we Wrocławiu.
W swojej pracy ceni sobie kontakt z pacjentami a szczególnie tymi najmłodszymi. Swoją cierpliwością i podejściem do najmłodszych pacjentów sprawia, że dzieci nie boją się stomatologa. Specjalizuje się w stomatologii dziecięcej i zachowawczej.
Z gabinetem Dentart związana od 2008 roku.

 

Dyplomy >

Lekarz dentysta Magdalena Jarosz
 

Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną w 2008 r. Swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiała w duńskiej przychodni stomatologicznej dla dzieci. Leczy całe rodziny w zakresie stomatologii zachowawczej endodoncji i pedodoncji. Prywatnie żona, mama, entuzjastka podróży, lubiąca spędzać czas na świeżym powietrzu z psem oraz sporty wodne. Z gabinetem Dentart związana od 2010 roku.

 

Lek. stom. Angelika Krupska-Jonasz
 

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej w 2006r. Specjalista w dziedzinie leczenia endodontycznego pod mikroskopem i stomatologii estetycznej. Domeną Pani doktor jest stomatologia minimalnie inwazyjna i odbudowy pełnoceramiczne. Cierpliwość, skrupulatność i dokładność oraz zaangażowana w pracę z pacjentem to jej główne atuty. Stosuje najnowocześniejsze metody leczenia i stale podnosi swoje kwalifikacje.
 

 

Lek. stom. Ewa Sobowska
 

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej zainteresowania zawodowe skierowane są na stomatologię zachowawczą, estetykę oraz stomatologię dziecięcą. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w regularnych kursach oraz konferencjach naukowych.
 

 

Lek. stom. Karolina Sobczyk
 

Ukończyła studia stomatologiczne na wydziale lekarsko-dentystycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej zainteresowania obejmują głównie współczesną protetykę stomatologiczną, stomatologię estetyczną oraz endodoncję. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu protetyki stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestnicząc w tematycznych szkoleniach, sympozjach i kursach stale poszerza i aktualizuje zdobytą wiedzę, którą wdraża w codziennej pracy. W grudniu 2016 ukończyła Curriculum Endodontyczne zakończone egzaminem w Polskim Towarzystwie Endodontycznym.

W Gabinecie zajmuje się stomatologią dziecięcą, estetyczną, endodoncją, protetyką
 

 

Lek. stom. Katarzyna Klecowka - lekarz ortodonta
 


 

 

Asystentki

 

Katarzyna Leszczewska

Higienistka, Szefowa personelu średniego

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na wydziale Położnictwa oraz Wyższej Szkoły Nauk o zdrowiu Masoviense Wydziału Zdrowie Publiczne o specjalizacji higiena stomatologiczna. Bardzo energiczna i pracowita. Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi znacznie ułatwia jej pracę w gabinecie. Z gabinetem związana od 2005 roku

 

Dyplomy >

Danuta Ponichtera
 

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na wydziale położnictwa. Zawsze miła, uśmiechnięta posiadająca dobry kontakt z pacjentami. Swą dużą wiedzę i doświadczenie stara się jak najlepiej wykorzystać w swojej pracy.
Z gabinetem Dentart związana od 2005 roku.

 

Dyplomy >

Jowita Korpysz-Pękalska

 

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego na wydziale położnictwa. Dokładność i pracowitość to główne kryteria, które kierują nią w pracy w gabinecie Dentart. W ludziach ceni sobie szczerość i poczucie humoru.
Z gabinetem Dentart związana od 2006 roku

 

Dyplomy >

Higienistki

 

Edyta Jakubowska

Dyplomowana higienistka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wydziału Higieny Stomatologicznej. Cechuje ją odporność na stres i łatwość nawiązywania kontaktów. W gabinecie przeprowadza zabiegi z higienizacji. W swojej pracy kieruje się dokładnością i opanowaniem.

 

 

Małgorzata Jabłońska

Higienistka

Z wykształcenia technik ekonomista i technik administracji. Absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu Collegium Masoviense, wydziału Zdrowie Publiczne o specjalizacji higiena stomatologiczna. W pracy zawodowej ceni sobie zaangażowanie i dokładność wykonywanych obowiązków. Z gabinetem Dentart związana od 2009 roku.

Dyplomy >Elżbieta Sroka


Absolwentka Studium Medycznego we Wrocławiu na kierunkach higieny stomatologicznej i techniki dentystycznej. Ma wieloletnie doświadczenie w zawodzie, cechuje ją dokładność i dobry kontakt z pacjentem.
 

Maria Wilińska

Ukończyła Liceum Medyczne Pielęgniarstwa jako pielęgniarka ze specjalnością pielęgnowanie i ochrona zdrowia. Jest także absolwentką Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie z tytułem magistra psychologii. Ponadto kształciła się Centrum Kształcenia w Niektórych Zwodach Medycznych w Warszawie jako higienistka stomatologiczna. Dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe – Higienistka stomatologiczna.

 

Recepcjonistki

 

Dorota Besser


Z wykształcenia technik wizażysta. Obecnie studiuje na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi. W pracy zawodowej stawia na współpracę i uśmiech.
 

Ewelina Popielarz


Ukończyła Wyższą Szkołę Menadżerską w Warszawie na wydziale Prawa i Administracji. Posiada certyfikat ukończenia szkolenia z Doskonałej Obsługi Pacjenta. W pracy ceni sobie współpracę i zaangażowanie. Lubi sport i spacery.
 

Marcin Matusiak


W codziennej pracy zawsze stara się by dotychczasowe doświadczenie przełożyło się na zadowolenie pacjentów. Przy czym, najbardziej motywuje go uśmiech na twarzy każdego Pacjenta, z zadowolonego z udzielonej pomocy stomatologicznej w Gabinecie. Prywatnie, miłośnik kolarstwa i zapalony modelarz.

 

napisz e-mail