Gabinet Stomatologiczny Warszawa, Stomatolog Warszawa
Stomatologia estetyczna
Leczenie kanałowe-endodoncja
Implantologia
Stomatologia dziecięca
Ortodoncja
Chirurgia stomatologiczna
Protetyka
Cyfrowa diagnostyka RTG
Leczenie bez bólu
Leczenie bez lęku

Leczenie kobiet w ciąży

Profilaktyka
Wybielanie zębów
 

Odwiedź nasze profile
na Facebooku i Google+

Facebook    Google+

 

 

 

 

Gabinet stomatologiczny DENTART to komfortowy gabinet położony w przepięknej okolicy, zaledwie 25 km od centrum Warszawy, który powstał z marzeń i pasji lek. stom. Doroty Chojnackiej. To wyjątkowe miejsce, które łączy najnowocześniejsze technologie i rozwiązania oraz przyjazną, domową atmosferę.
Naszym pacjentom zapewniamy opiekę lekarzy wszystkich specjalności (w tym implantologa, ortodonty, chirurga i stomatologa dziecięcego), indywidualne podejście, pełen profesjonalizm, najwyższą jakość i długotrwałe efekty leczenia.


Spełnimy Twoje marzenia o pięknym uśmiechu. Poczuj się komfortowo…

Dla naszych pacjentów przygotowaliśmy wygodną poczekalnię z TV, w której mogą się napić kawy, herbaty czy soku. W toalecie dla pacjentów zawsze czekają jednorazowe szczotki i pasty do zębów. W upalne dni ulgę przynosi klimatyzacja we wszystkich pomieszczeniach gabinetu. Nasi lekarze i asystentki pracują w zespołach na 4 ręce, dzięki czemu wizyty przebiegają sprawnie i profesjonalnie.
Należymy do zrzeszenia przyjaznych gabinetów www.polscydentysci.pl


Zadbaliśmy również o komfort finansowy pacjentów. Akceptujemy wszystkie karty kredytowe.

Mamy możliwość udzielenia kredytu bankowego na leczenie.

 

Poczuj się bezpiecznie…

W celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym pacjentom stosujemy rożne procedury, mające na celu wyeliminowanie zagrożeń związanych z zakażeniami. Jednym z elementów podnoszenia bezpieczeństwa jest używanie:
- jednorazowych rękawiczek
- jednorazowych ślinociągów
- jednorazowych śliniaczków
- jednorazowych osłonek na czujnik RVG
- jednorazowe kubki do płukania ust
- jednorazowe igły
- jednorazowe karpule ze środkiem znieczulającym
- jednorazowe wenflony z wężykami do znieczuleń komputrerowych
- pozostałe jednorazowe materiały stosujemy wszędzie tam gdzie tylko jest to możliwe

Przed zabiegami dla każdego pacjenta przygotowany jest zestaw sterylnych narzędzi, który jest otwierany, gdy pacjent siada na fotel. Po wizycie narzędzia są dokładnie myte dezynfekowane i zamykane zgrzewarką w jednorazowych rękawach foliowo-papierowych a następnie sterylizowane w autoklawach.

Natomiast siedziska foteli, okulary, blaty, części unitów, światłowody, lampy oświetlające, klawiaturę i myszkę komputera, urządzenia sterujące, dezynfekowane są sprayem bakterio- wiruso- i grzybobójczym.

Wszystkie zestawy z narzędziami sterylizowane są (w zamykanych zgrzewarką jednorazowych rękawach foliowo-papierowych) w autoklawie próżniowym. Sterylizacja spełnia wymogi europejskich standardów. Sterylizacja w autoklawach jest najpewniejszą metodą zapobiegania zakażeniom. Proces sterylizacji kontrolowany jest każdorazowo przez komputery wbudowane w autoklawy oraz przez odczynniki chemiczne wkładane za każdym razem do autoklawu. Raz na miesiąc wykonujemy test biologiczny poprawności sterylizacji (inkubacja posiewu drobnoustrojów). Poprawność procesów sterylizacji dokumentowany jest wydrukiem z komputera śledzącego na bieżąco proces sterylizacji.

O codzienną czystość w naszych gabinetach dba specjalistyczna firma pracująca według standardów ISO.

Dysponujemy aparatami rentgenowskimi przy każdym fotelu. Dzięki czemu możemy wykonywać zdjęcia bez schodzenia z niego. Wszystkie zdjęcia wykonujemy w technologii cyfrowej, dzięki czemu uzyskujemy 90% redukcję dawki szkodliwego dla pacjenta promieniowania oraz niezwykle dokładny obraz prześwietlanego zęba.
System Radiowizjografii cyfrowej KODAK 6100
zapewnia niezwykle precyzyjną diagnostykę.


Aparat pantomograficzny KODAK 9000C

 To kompletne urządzenie diagnostyczne dla wymagającego stomatologa. Dzięki niemu możemy wykonywać wszystkie zdjęcia potrzebne w stomatologii takie jak:

 1. zdjęcia pantomograficzne dorosłych i dzieci (ze specjalnym oprogramowaniem zmniejszającym dawkę
     promieniowania)
 2. zdjęcia cefalometryczne (dla ortodontów, z automatycznym oprogramowaniem do analizy ortodontycznej)
 3. zdjęcia kości nadgarstka- do oceny wieku kostnego
 4. zdjęcia stawów skroniowo-żuchwowych
 5. zdjęcie zatok szczękowych

Wykonując zdjęcia w technice cyfrowej obniżamy dawkę szkodliwego promieniowania RTG dla pacjenta jak również chronimy środowisko (nie używamy chemicznych roztworów wywoływaczy i utrwalaczy).
Od 2002 roku przeprowadzamy wysokospecjalistyczne leczenie kanałowe według najwyższych międzynarodowych standardów. Każde leczenie przeprowadzamy pod kontrolą mikroskopu zabiegowego dającego możliwość 40 krotnego powiększenia. 

Powiększenie zęba eliminuje możliwość nie znalezienia któregokolwiek z kanałów. Zapewnia to również superprecyzyjne wykonanie zabiegu.

Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Endodontycznego www.endodoncja.pl

Nasz gabinet jest rekomendowany przez Polskie Stowarzyszenie Stomatologii Mikroskopowej www.pssm.pl
 
Nasi lekarze stale doskonalą swoje umiejętności na krajowych i zagranicznych kursach (patrz dział „O nas”)

Każdy pacjent ma możliwość obejrzenia własnych zębów przy pomocy kamery wewnątrzustnej. Daje ona obraz wielokrotnie powiększony. Pojedynczy ząb możemy powiększyć do wielkości pełnego ekranu.

Dla pacjentów, którzy obawiają się leczenia mamy gaz rozweselający. Dzięki niemu - każdy zabieg to czysta przyjemność. Stosowany tu podtlenek azotu jest całkowicie bezpieczny i niejednokrotnie umożliwia pacjentowi leczenie w gazie rozweselającym jako alternatywa szkodliwej narkozy.

Ponieważ każdego pacjenta traktujemy tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani- dysponujemy komputerowym systemem znieczuleń THE WAND czyniącym każdy zabieg całkowicie bezbolesnym.

Nasz gabinet jest przyjazny dzieciom. Dla nich zorganizowaliśmy kącik zabaw w poczekalni. Dzieci mogą tam oglądać bajki czekając na rodziców (często dzieci towarzyszą również rodzicom w ich wizytach).
W czasie wizyt dzieci również mogą oglądać swoje ulubione bajki, dzięki czemu każda z nich staje się dużo przyjemniejszym przeżyciem.

Wybielanie lampą BEYOND - dzięki niej, możecie Państwo cieszyć się białymi zębami już w ciągu jednej godziny! System BEYOND jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej efektywnych.

Leczenie dla VIP
Dla nas każdy pacjent jest ważny, każdy jest VIP-em. Jeśli jednak z powodów zawodowych zależy Państwu na zachowaniu anonimowości (politycy, aktorzy, dziennikarze itd.) jesteśmy w stanie spełnić to oczekiwanie. Prosimy o zgłoszenie tego faktu przed umówieniem się na wizytę.

 

napisz e-mail